Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Otthagyjam ezt az iskolát?

Otthagyjam ezt az iskolát?

Figyelt kérdés
Érettségim megvan.Most valami OKJ-s szakmát tanulok.De magam sem értem,hogy kerültem ide.A szomszéd fia is ezt tanulta és nem tudott vele elhelyezkedni.Szinte semmit sem csinálunk.Van,hogy napi 8 órán keresztül csak ülünk az iskolapadban és nézünk ki a fejünkből.Halálra unom magam.Inkább az olyan tantárgyakat tanítják rendesen,amiknek nincs köze a szakmához (pl.munkahelyi biztonság,közgazdaság).Most van annak értelme,hogy ott üljek és semmit se csináljak?Nincs semmi motivációm,hogy tanuljak.Teljesen ellustultam ebbe a semmittevésbe.Pedig gimiben jó tanuló voltam,de most teljesen elment a kedvem a tanulástól

2017. jan. 4. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

valóban ennek így nincs túl sok értelme

miért választottad ezt a képzést?

esetleg egyetemre való felvételit nem próbálod/próbáltad meg?

azt írtad jó tanuló voltál gimiben, nem tudom az érettségik milyenek lettek de mást nem újra lehet érettségizned ha valami nem sikerült jól korábban

2017. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!