Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Teleki Blanka Gimnáziumba...

A Teleki Blanka Gimnáziumba lenne esélyem? Mindjárt itt a központi felvételi és egyre jobban izgulok.

Figyelt kérdés
Az átlagom ha minden jól megy 4,6-4,7 körül lesz, a hozott pontjaim legrosszabb esetben 41, legjobb esetben 43 pont. A nyílt napon az igazgató mondta, hogy megértik, hogy ha a gyerek bestresszel a központin, ezért mindenkit behívnak szóbelire, nem tudom hány pontom lesz de 60-nál nem több, szerintetek így van esélyem?

##telekiblanka
2017. jan. 4. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A budapestire gondolsz, ugye? :) igen, lenne, sőt, szerintem keress erősebb iskolákat is. Pl. A Szent István ott van a közelben.
2017. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azon meg ne aggódj, hogy milyen lesz a felvételid, mert az így felgyülemlett stressz miatt fogod elrontani! Ne aggódj, bízz magadban!
2017. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen átlaggal szerintem szinte akármit beírhatsz! Konkrétan nem a Fazekasra gondolok, de Kőbányán ott van a Szent László (70 pont körül kell ide teljesíteni az írásbelin), vagy még tudom ajánlani a Kölcsey-t! Idén írom én is a központit, sok szerencsét!
2017. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Utolsó, neked meg sok sikert!:)
2017. jan. 11. 20:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva borzalmas lett a felvételim, max.50 pont.
2017. jan. 21. 14:09
 6/8 A kérdező kommentje:

Viszont az átlagom 4,7

Kémia, nyelvtan: 4

Matek:3

Többi tantárgy amit néznek oda 5-ös

2017. jan. 21. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A felvételin szerzett 50 pont oda nagyon kevés.
2017. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de azért megproblalom. Jovoheten megyek szobelire.
2017. febr. 18. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!