Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Függvénytáblában baj ha van...

Függvénytáblában baj ha van aláhúzás, bekeretezés?

Figyelt kérdés

Fizikából fogok érettségizni, de nem a saját iskolámban, mivel már tavaly leérettségiztem, úgyhogy nem tudom mennyire veszik ezt szigorúan....


Szóval, a függvénytáblámban van 1-2 aláhúzás, bekeretezés. Nincs beleírva egyáltalán, esetleg 1-2 képlet kicsit átalakítva, de én olyat sem találtam. Ebből lehet gond?


2010. máj. 4. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Sőt, nálunk az sem baj, ha a betűket átírod. (Pl órán egy képletben c-t használtatok, de a függvénytábla más betűt ír). Viszont új képletet nem írhatsz bele. De nekünk pl rá se néztek...
2010. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyémben ma nagy felkiáltójelek voltak meg ilyesmik, alig nézték meg:)
2010. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond! A lényeg, hogy te tudd, hogy mikor és hol kell kinyitni. Ismerős tanár lesz bent, úgyhogy szerintem nem fogják átvizsgálni nagyítóval a függvénytáblát.


Sok sikert!

2010. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aláhúzni, bekeretezni szabad. nekünk a tanár iratott bele képleteket, betűvel. csak számokat nem szabad írni
2010. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én is úgy gondoltam, hogy ebből nem lehet gond, de jó, hogy megerősítettétek. :-)

2010. máj. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!