Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on piros aláhúzás a...

Facebook-on piros aláhúzás a szövegek alatt, hogy lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés

A mai nap félre klikkeltem és elkezdődött bizonyos szövegeket piros vonallal aláhúzni az FB. Nagyon idegesítő, hosszabb szövegeket olvasni így már kellemetlen, ha jobb klikkelek rájuk, valami fordítós kisablak jön be. Nem tudtam rájönni, hogy lehetne kikapcsolni, de már egy órája szenvedek vele így elkeseredésemben ide írtam, hátha tud valaki segíteni. Előre is köszönöm.

Itt egy kép pontosan mire is gondolok

[link]

Segítségeteket előre is köszönöm!


2011. nov. 30. 05:30
 1/5 anonim válasza:

sziasztok!

Remélem valaki elolvassa ezt a topikot is

nekem is ugyanez a probléma jött elő,és nem tudom visszaállítani,megköszönném ha tudna valaki segíteni

2011. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a FB az húzza alá pirossal, amit helyesírásilag helytelennek tart? Milyen böngésződ van? A Chrome például aláhúzza... Vagy a Facebook vagy a böngésződ nyelvén próbálj változtatni. Ha még jobban belegondolok a legvalószínűbbnek az tűnik, hogy angol Facebookot használsz, de az van beállítva neked, hogy az angol oldalakat fordítsa a Chrome (ha azt használsz). Próbálj a böngésződ beállításai között keresgélni.
2011. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jobboldalon alul van a chat-ablak. Mellette balra van egy kis földgömb ikon(translation).Arra katt és azon belül katt a turn off translating-ra.Ha jól csináltad,a piros aláhúzás ezzel megszűnik.
2012. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nagyon köszönöm én is :))))))
2012. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, nekem is ez volt a bajom:)
2012. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!