Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ügyfélkapun, vagy postán...

Ügyfélkapun, vagy postán hitelesíted a hitelesítő felvételi jelentkező adatlapot?

Figyelt kérdés
a felvi.hu-n?
2017. jan. 6. 18:51
 1/7 anonim válasza:
Én ügyfélkapuval csináltam :)
2017. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapu, a posta sokkal kevésbé biztos.
2017. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapu, mert én elvből nem használok postát, na meg kényelmi szempontból is egyszerűbb. (Akinek nincs, annak persze el kell mennie nyitni egyet, de a postára is el kellene menni, az Ügyfélkapu meg egész életedben jó lesz.)
2017. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ohh akkor csak en adom postara ezek szerint:) en dolgozom este 6-7 ig sajnos nincs idom meg meg a regi szemelyim van meg nem a ujitott ami nem jart meg le es igy nem engedi a rendszer.. de vegulis tokmindegy vagyis remelem:)
2017. jan. 6. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Postán. :)
2017. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)
2017. jan. 7. 10:13
 7/7 anonim válasza:
Hagyd a postát, az drága hely, feladáshoz elsőbbségi prioritás,meg ajánlottan kéne a bizonyítás végett. Talán az ügyfélkapun kicsivel olcsóbban jön ez ki.
2017. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!