Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaváltás menete? (többi lent)

Iskolaváltás menete? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát bekerültem abba a suliba ahová kerülni szerettem volna. (9. osztály) Egészen eddig minden amikor kiderült hogy nem érzem itt magam jól. Még ezt az évet végig járom itt. De másik éven egy másik kiszemelt iskolába szeretnék menni. Tehát mi a teendő még évzáró előtt el kell intézni vagy nyáron elég elkezdeni. A menetét leírnátok nekem hogy mit is kell tennem illetve a szüleimnek mit kell tenniük.?

2017. jan. 6. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felhívjátok az új iskolát, hogy a titkársága kapcsoljanak, ott elmondod hogy milyen ügyben hívsz aztán kapsz egy időpontot. Akkor bemész, megnézik a jegyeid, kicsit beszélgetnek veled, ha nincs semmi probléma pár papírt kell kitölteni és már ott is tanulsz. Ez után a régiből meg ki kell iratkozni. Ha szeptembertől szeretnél az új helyen tanulni elég nyáron elintézni, nem egy hosszadalmas folyamat.
2017. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden úgy ahogy az első írta :) én tavaly egy hét alatt 3 iskolát váltottam (BP Leöveyből jöttem el)
2017. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!