Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Miskolci Egyetemre ha...

A Miskolci Egyetemre ha felvesznek tényleg kell nekem laptop?

Figyelt kérdés
anyáék venni akarnak nekem egy laptopot azért mert szerintük kell az egyetemre, merthogy nem füzetbe írnak hanem bele a gépbe....én ezt nem akarom elhinni...valahogy sose hallom egyik egyetemista haveromtól azt hogy a laptopjukba írkálnak. most akor ez hogy van?
2010. máj. 4. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki, hogy venni akarnak neked egyet :D


Amúgy nem hiszem, hogy abba szoktak jegyzetelni...viszont sokszor jól jöhet.

2010. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak, akik laptopba jegyzetelnek, de mikor egy tanár csak lélegzetvételnyi szüneteket hagy a mondandójában, és minden fontos, amit mond, még kézzel írva is nehéz követni, nemhogy gépelve.

Egyébként a laptopnak akkor fogod hasznát venni, ha nem otthon fogsz lakni, mert akkor nem kell netcafét keresgetned, meg a sulis gépekre várni, ha valamit meg akarsz nézni. Másrészt nálunk vannak neten beadandó házik, sok tanár tesz fel diasorokat, stb.. szóval kényelmesebb.

2010. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elengedhetetlen a net és a szamitogep de nalunk sem jegyzetelt soha senki laptopon, mert lehetetlen lenne nyomon kovetni. Illetve vannak ahol grafikonokat kell rajzolni, na most az sem megy ott nagy hirtelen. Nem beszelve arrol, hogy eléggé idegesito ha vki pötyörészik a klaviaturan a csöndben.
2010. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért nem szeretnék mert amúgy is itthon leszek, és inkább a gépemet cseréltetném ki minthogy vegyenek nekem egy szar laptopot
2010. máj. 4. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

miskolcon tanulok.

vetettem laptopot :D

hát mondanom se kell, h alig használtam :)

jegyzetelni se nagyon szokás nálunk, mert a tanár ált netre teszi a jegyzeteket :) onnan csak ki kell nyomtatni.

de persze gondolom ez kar, és szak függő

2010. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!