Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha stresszelek...

Mit csináljak, ha stresszelek a központi felvételi miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos stresszhelyzetben osztani is elfelejtek. Nagyon félek tőle, főleg a matektól. Mit csináljak?
2017. jan. 8. 07:33
 1/3 jonatán555 válasza:
Én is nagyon streszes vagyok. Ne félj hogy elrontod annál rosszabb lesz. Gyakorolj sokat az megnyugtat és felvételi írás eleőtt próbálj meg arra gondolni hogy csak megírod és jó lesz.
2017. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aludj előtte sokat és igyál reggel teát vagy ilyesmit. Nem lesz semmi baj, megírod és kész. Nyugi:)
2017. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugi én is és nagyon fèlek hogy elrontom nem gyakoroltam eleget :/ még amit tudok hogy pár feladatlapöt megcsinálok és annyi sok sikert neked :-)
2018. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!