Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemre szeretnék jelentk...

Ha egyetemre szeretnék jelentkezni muszáj megjelölnöm 3 iskolát, vagy elég csak egyet?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom hogy 3-at meg kell jelölni, de azt muszáj is, vagy csak ajánlott?

És mennyibe kerül?



2017. jan. 8. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Elég egy. De én a helyedben jelölnék B opciónak valamit, hogy ne járjak pórul esetleg ha nem lesz meg a pontom.

Hármat díjtalanul jelölhetsz meg.

2017. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem 100%, de úgy tudom lehet csak egyet is, nem muszáj hármat. Az viszont biztos, hogy az első három szakot ingyen be lehet jelölni, utána pedig lehet még másik hármat darabonként 1000 forintért. Szerintem érdemes az első hármat bejelölni, mivel ha biztos vagy abban, hogy felvesznek az első szakra akkor úgysem lesz belőle semmi hátrányod mivel ingyen is volt meg ha oda felvesznek akkor úgysem számít mit jelöltél be a másik két helyen, viszont ha véletlenül nem úgy sikerül valami akkor sem maradsz hoppon teljesen. Én mind a hatot be fogom jelölni. :D
2017. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok, darabonként 2000 nem 1000, bocs. :D
2017. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Megjelölhetsz csak egyet is. De mivel még másik kettő ingyenes, célszerű kihasználni.
2017. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyat jelölj meg, ahova be is iratkoznál, ha úgy adódik. Egyébként neked nem lesz hasznod belőle, de megeshet, hogy pont jól kicseszel valakivel. Ha csak egy ilyen van, akkor egyet.
2017. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ajánlott
2017. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!