Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a franciaoktatás a...

Milyen a franciaoktatás a kőbányai Szent László Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Egy vagy több tanár van? Milyenek? Régóta tanítanak? Csak második nyelvként választható?

2017. jan. 9. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak egy tanár van, akit nagyon szeretnek a diákjai, mert jó hangulatú órákat tart, de nem tanulnak meg valami jól franciául.Igen, csak második nyelvként választható (tagozattól függően az első nyelv angol, olasz vagy német lehet). De nem is indul minden évben francia. Az én évfolyamomon például valamiért nem indítottak, pedig több mint 10 ember akart volna (ez már simán meglett volna egy csoport)
2017. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, csak második nyelvként választható, sokan bosszankodnak, hogy nem tanítják meg nekik olyan szinten, amit elvárnának, szóval ha csak a francia miatt jelentkeznél ide, akkor nem biztos, hogy jó ötlet, viszont a többi nyelvet nagyon jól tanítják, én is úgy tudom hogy csak egy tanár van
2017. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Két francia tanár van. És csak második nyelvként választható. A nem túl magas óraszám miatt nem fogsz tudni megtanulni túl magas szinten, de ha folytatod gimi után, vagy külön tanárhoz jársz gimi alatt, akkor biztos jol megtanulod.
2017. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!