Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Pestszentl...

Mi a véleményetek a Pestszentlőrinci közgazdasági és informatikai szakközépről? Másnéven Hengersor.

Figyelt kérdés
Lehet még oda jelentkezni csak nem' tom érdemes-e. Sok osztálytársam megy oda azért lenne ott jó. Kinek mi a tapasztalata?
2010. máj. 4. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
én a kerületben lakom, de 3 éve már nem vagyok érdekelt középiskolát témájában. annyira nem volt jó híre akkoriban én úgy tudom. ettől még persze lehet jó suli :)
2010. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Senki ne válassza a Hengersort! Átlagon aluli iskola, ahol a tanárokról 2 fontos dolgot érdemes tudni:

1. Sötét, kommunista szemléletmód, a gyerekek szívatása a szórakozásuk

2. Nem ért a tanított tárgyához, papírról olvas, zavarában mekeg-makog( mivel egyáltalán nem ért hozzá)



Az iskolán belül a "Hengersor" szó egyfajta minőségjelzőként működik. Ha valami furcsát látsz(ami nem szokatlan jelenség az iskola OMLADOZÓ, ROHADÓ falain belül) esetleg valami teljesen értelmetlen dologra kérnek fel, csak annyit mondanak a diákok, hogy "Hát ez a Hengersor!".

Remélem ezzel mindent elárultam.


A nyílt napon hatalmas hazugságokat állítanak! Nem szoktunk lego-robotozni! Nincs benne a tantervben sem.

Azért mondják olyan szorgalmasan, hogy idecsábítsanak pár hiszékeny diákot, akik aztán jól pofára esnek....


Akik ide készülnek jelentkezni, NE TEGYÉK! Aki pedig már a mélyvízben van......tanácsos minél előbb sekélyebb vizekre evickélni....AZONNAL VÁLTS ISKOLÁT!

2016. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iskolába szerencsére évről-évre kevesebben jelentkeznek, idén felvételi eljárást kellett indítaniuk! Magyarul mindenkit felvesznek válogatás nélkül....ezt is vegyétek figyelembe!
2016. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!