Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen erős a Bláthy Otto...

Milyen erős a Bláthy Otto Titusz szakgimnázium infós része?

Figyelt kérdés
milyen átlaggal lehet bejutni, mit kérdeznek szóbelin milyenek a tanárok oktatás? (német első nyelves vagyok)

2017. jan. 13. 12:55
 1/6 A kérdező kommentje:
a Budapestire gondolok, és ami ki maradt, hány pontos központival vesznek fel
2017. jan. 13. 13:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Négyes átlag jó?
2017. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vinczem válasza:

Szintén érdekelne, kb. milyen átlaggal és milyen írásbelivel lehet bekerülni?

Köszi!

2017. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok.

4 évet húztam le a Bláthyban és a végére már szinte könyörögtem, hogy legyen vége.

Szánalmasan rossz a közeg, a tanárok egy-két kivétellel magyarázni sem tudnak. Szinte saját magadat kell képezned, minden alaptudás nélkül, hogy meglegyen az érettségi.

Németesként bajban leszel, mert egyáltalán nincs német oktatás a suliban. Angol van csak.

Talán mostmár azért javuló tendenciát mutat a suli, de semmiképpen sem ajánlom, ha ténylegesen informatikát akarsz jól tanulni. Inkább a Trefort, Bolyai, Petrik...

Nem kell túl jó átlag sem és központi sem ahhoz, hogy bekerülj. Anno én 50 pont körüli felvételivel és 4,7-es átlaggal jutottam be, de volt olyan osztálytársam aki 2,5-ös átlaggal, 30 pontos központival jutott be.

Összegezve:

Ha tanulni akarsz tényleg akkor ne gyere ide, viszont, ha csak lógatni akarod a lábad, akkor se, mert azért az nem fog menni, illetve ne rontsd túl a színvonalat. Tényleg vannak jobb sulik, de menjetek be egy nyíltnapra és, ha találtok (márpedig fogtok) diákokat akkor kérdezzétek meg tőlük mit gondolnak a suliról.

2017. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Semmiképp ne menjetek a bláthyba az legyen a legutolsó lehetőség. Négy évet szívtam azon a helyen, az épület majdhogynem összedől, a szaktanárok nagyrésze leszarja hogy mit csinál, és olyan debil embereket is felvesznek hogy fogtam a fejemet. Egy volt ált. iskolai osztálytársamnak 11 pontja volt felvételin és őt is felvettek. Ahhoz képest hogy a szaktanárok nem tanítanak a követelmény magas, a sima tárgyakból is vannak elég rossz tanárok akik szintén alig tanítanak, valamint a sok debil akiket felvesznek azok a tanárok akik tanítanának sem tudnak mert fegyelmezni kell az órán. 35-en voltunk az osztályban amikor elkezdtük és 17-en voltunk mire végzősők lettünk.


U.I: német nyelvel meg egyáltalán nem mennék a bláthyba mivel van nagyjából 2 angol tanár akik tanítani is tudnak.

2018. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a Bláthy-ba elég a 2-es 3-as átlag. Szóbelin alap dolgokat pl: Van otthon számítógéped és milyen? Vagy van pendrive-od és mekkora? Vagy a telefonodról. Plussz magadról kell mesélned és kérhetik hogy vigyél ellenőrzőt. Amúgy előző 2 kommentelővel egyet kell értenem, ritka sz... suli, ha megfogadtok egy tanácsot semmiképp se menjetek oda.
2018. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!