Osztályozó vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Levelezői tagozaton érettségizek (2év), heti két napot kell bejárnom délutánonként, és két hónapot nem tudtam bejárni, ezért osztályozó vizsgát kell tennem. Az iskolába nincs lehetőségem bemenni, csak vizsgára, tehát nem tudom a tananyagot másoktól elkérni, neten sem igazán mert sajnos nem ismerem a többieket.. tudtok valami oldalt ahonnan a 9.-es biológia-egészségtan, etika, és művészetek vizuális kultúra tananyagot le tudnám tolteni, vagy online fent van? Próbáltam keresni, de sehol sem találtam ezeknek a 9.es anyagát.. illetve egy osztályzó vizsga mennyire nehéz, vagy ez az adott tanártól függ, hogy mit kér? A válaszokat, és ha elolvastad, előre is köszi!

2017. jan. 15. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy ?
2018. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A biosz tankönyvet nézd

meg -

2018. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Könyvből is tudsz

készülni

2018. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!