Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell fizetnem az utóvizsga...

Kell fizetnem az utóvizsga időszakban tett vizsgáért?

Figyelt kérdés
SZTE hallgató vagyok, a kérdés rövid: Ha egy tantárgyból elmentem 1x vizsgázni (1. vizsga) mely elégtelen, de a 2. vizsgaidőpontot már csak 31-én tudom felvenni(UV hetének első napján) akkor azért kell fizetnem, vagy majd csak a 3. lehetőségért? Tudom, van a sima vizsga, javító vizsga, ismétlő javítóvizsga(ami fizetős). Szóval ez nekem a 2. vizsgám ami még nem lenne az, de beleesik az UV 1. napjába az időpont.

2017. jan. 17. 15:13
 1/3 A kérdező kommentje:
azért 31-én tudom felvenni, mivel vizsgaidőpontok ütköznek stb..
2017. jan. 17. 15:14
 2/3 anonim ***** válasza:

ha neptunban (vagy nem tom milyen rendszeretek van) engedi felvenni akkor nem kell fizetned :DD

de szerintem független attól h uvé hét van az alkalmak száma számít. Az UVÉ hét annyiből különleges, hogy első alkalommal nem mehetsz azon a héten vizsgázni, tehát csak az mehet aki egyszer megbukott adott tárgyból abban a vizsgaidőszakban.

Amúgy nem oda járok, viszont így logikus :)

2017. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nem

kell

2018. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!