Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-KVIK Kereskedelem és...

BGE-KVIK Kereskedelem és marketing felsőoktatási szakképzésre szeretnék jelentkezni. Mennyire hasonlít az alapképzéshez? Miben tér el?

Figyelt kérdés

Azért szeretnék felsőoktatási szakképzésre jelentkezni mert sajnos az állami ponthatár számomra teljesíthetetlen most.

Viszont hallottam erről a lehetőségről, és érdekelnének a vélemények erről a képzésről.

Illetve még a hallgatói életről szeretnék egy kicsit többet tudni.Milyenek a hétköznapok az egyetemen ?



#egyetem #élet #BGE #felsőoktási szakképzés
2017. jan. 17. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány pontod van? Hasonló terveim vannak nekem is :)
2017. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En ide jarok FOSZK-ra. Azert jottem ide, mert 3 ponttal lemaradtam a BA-rol, de nem bantam meg. Alapvetoen fel evvel hosszabb, ha FOSZK-rol mesz BA-ra, de igy legalabb 2 ev utan tudsz donteni, hogy tenyleg ez az, ami erdekel vagy inkabb mas iranyba mesz el. Ha BA-t hagynad felbe, vissza kene fizetni a tandij felet es meg egy papirod se lenne a 2 ev tanulasrol. Nyilvan magaban nem er annyit, mint egy diploma, de akar tovabb mesz, akar nem, vesziteni nem tudsz vele max fel evvel tobbet tanulsz, de annyit barki csuszhat, vannak itt 5-6. eves hallgatok is :D
2017. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!