Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik kollégiumhoz tartozik...

Melyik kollégiumhoz tartozik a Debreceni Egyetem - Általános Orvostudományi Kara? DE-ÁOK

Figyelt kérdés

Én a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karára fogok jelentkezni és így kollégista leszek, ha felvesznek. Szeretném megtudni, hogy melyik kollégium a legjobb és melyik kolihoz tartozik az ÁOK!

Köszi előre is!



2017. jan. 18. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És nem az ÁOK tartozik kollégiumhoz, max fordítva. :)

2017. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy akik az ÁOK-ra járnak, azok melyik koliba laknak ;)

Inkább olyanokkal szeretnék egy helyen lenni, akikkel egy karra járok.

Ez az oldal, amit küldték tök jó, már megnéztem én is, de nem ad választ a kérdésemre! Köszi :)

2017. jan. 19. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, úgy van, hogy abba a koliba jelentkezel, ami közel van a karod épületeihez. Azt hiszem, van olyan koli, ahol kifejezetten ÁOK-osok vannak, de nem találtam az ÁOK oldalán, tavaly még megvolt. :D
2017. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Markusovszky II. és III., ezek a klinika területén vannak és főleg medikusok lakják. (ÁOK, GYTK, OLKDA)
2017. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Illetve még annyi, hogy a Marku II. szépen fel van újítva,nagyrészt közelebb vannak hozzá az épületek; a másik egy kicsit lelakott, viszont itt van saját konyha és némelyik szobához erkély is tartozik.
2017. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Debreceni Egyetemen tanulok, és a Kossuth Lajos kollégiumban vagyok, de laktam a Campusban is. Alapvetően több kollégium van, te döntöd el, hogy hová jelentkezel, és majd a pontjaid alapján (első félévben szociális alapon) vesznek fel. A Kossuthban és a Campusban is voltak orvosisok bőven, ezt a két kolit tudom ajánlani mindenféle szempontból, viszont a Campus messze van, így buszoznod kellene. Mindkét kolinak van honlapja, ahol megnézheted a szobákat/árakat.


ui.: Azért ajánlom ezt a kettőt neked, egyrészt mivel ezekrőll van személyes tapasztalatom és a fent említett kolikról nem hallottam jókat (ismét említem, személyes tapasztalatom nincs) :)

2017. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat! :)
2017. jan. 22. 10:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha főleg orvosisokkal szeretnél lakni, akkor mindenképp a Markusovszky II.-t ajánlanám, én nem hallottam rá panaszt csak annyit, hogy néha elég nehéz pihenni, mivel a földszinten van egy bár, és a mulatozás eléggé felhallatszik. :)
2017. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!