Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2017. májusi történelem...

A 2017. májusi történelem érettségin lehet még használni a Mozaik kiadó által 2011-ben kiadott kronológiai táblázatot tartalmazó atlaszt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ezt szerezd be, ezt biztosan lehet és azért van ebben is bőven leírás [link]
2017. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Idén még lehet, jövőre már elvileg egyfajtát sem.
2017. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma írtunk próbaérettségit, állambácsi 2 iskolának küldött csak..megírható, teljesen korrekt! A középben olyan szintű kérdések voltak, hogy kik az evangélisták meg ilyesmi, trianoni békeszerződés...az emelt komplikáltabb. De egyáltalán nem kérdezett évszámot, nem arra játszott, szinte csak emeltes anyag volt benne. Az esszék kicsit nehezebbek, pl Mária Terézia és 1. vh. közötti nemzetiségi kérdések bemutatása, hogy hogyan állt hozzá az udvar és a magyarság itthon, a társadalmi változások/rétegződések az Árpád háziak idején, Anglia szerkezet váltása a 15.századtól a 2. ipari forradalom végéig...durvább volt azért, de ha tanulsz rá, oké.
2017. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Par evszammal nem vagy beljebb.... de iden meg hasznalhatod, jovore mar csak ofis atlaszt lehet ami egy vicc :/
2017. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De beljebb vagyok, mert ha használhatom akkor nem kell több száz évszámot bemagolnom. + Nem csak évszám van ott a kronológiás részben...
2017. márc. 7. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálunk nem lehet már használni. Ki kell tépnünk a kronológiát belőle.
2017. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jogellenes. Nem is értem, hogy kérhet egy iskola ilyet, hogy tankönyveket rongáljanak a diákok.
2017. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig jobb, mintha újat kéne venni az egész érettségiző osztályoknak, mikor elkezdtük már fizettünk érte több ezer forintot. Szerintem az sem korrektebb,hogy tavalyig mindenki használhatta és utolsó pillanatban betiltjék,nem várhatják el hogy mindneki rohanjon új atlaszt venni. (Csak a szóbelin kapunk, az írásbelire saját kell)
2017. ápr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ezeket lehet használni:

ofis újak(gagyik)

Cartographia: CR0062 és CR0082

Mozaik: MS4116U

ez biztos ez van arendeletben(még jó h így 10 nappal az érettségi előtt pontosítanak) egyébként nekem a mozaikos van és az enyémet 2013ban adták ki, van egy osztálytársam akinek szintén uez van de nincs U bet a végén ami elvileg régebbi kiadás és azt nem lehet használni gyh sztem te is ellenőrizd le nehogy rosszul járj

2017. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!