Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Deák Ferenc Gimnáziumba...

Akane~ kérdése:

A Deák Ferenc Gimnáziumba hány ponttól vesznek/vettek fel embereket?

Figyelt kérdés

Menéztem a javítókulcsot, és ahogyan magamnak számoltam ki....hát, fogalmazzunk úgy, hogy nem vagyok megelégedve a teljesítményemmel. Nagyon félek, hogy mi lesz velem...Hova vesznek így fel? :c Szóbelivel lehet javítani? Vagyis lehet jelentősen megnövelni a pontszámok számát? Nem tudom biztosra ezér csak kb.-t tudok mondani : 40-50 körüli összpontszám. Nem szeretnék gyenge suliba menni... :c A fő kérdésem az lenne, hogy a Deákba bekerülhetnék-e így?

Előre köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 21. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik Deák Ferenc Gimnáziumra gondolsz?
2017. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
2017. jan. 21. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, végül hogy sikerült?:)

Ha ez megnyugtat, a központit én is teljesen elszúrtam (61 pont, ebből matek 21, magyar 40).

A média szakot és az angol nyek-et jelöltem meg, mindkettőre behívtak.

Szerencsére bőven megvan az a pontom, ami a szóbeli behíváshoz szükséges, mert összesen van 105 pontom.

Úgyhogy nyugi, ha van egy négyes feletti átlagod, meg egy minimum 50 pontos felvételid, simán behívnak (mert médiára 80 valamennyi, angol nyekre meg 91 pont kell).

Én kedden megyek szóbelizni. Te? Behívtak?

2017. febr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!