Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tóth Árpád Gimnáziumba...

A Tóth Árpád Gimnáziumba járok most vagyok 10. -es, kolis is vagyok a Gulyásban lakom. Viszont nem szeretem a sulit, gyűlölök oda járni, szeretnék átiratkozni a Medgyessy Ferenc Gimnáziumba, lehetséges? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Olvasgattam az általános szakról azt írták hogy elég ramaty,de nem oda járok nem tudhatom hogy igaz-e.A tánc szakon gondolkodtam mert szeretek táncolni azt mondják nem is olyan rosszul csinálom.Viszont fogalmam sincs hogy hogy lehetne oda be kerülnöm,vagy mit kell csinálni mert ugye nem nyolcadikosként felvételiznék hanem átiratkoznék.Valaki aki Medgyessy-s segítene nekem? vagy valami tájékoztatást ami a valóságot tükrözi a suliról,jót és rosszat is.Előre is köszönöm
2015. nov. 14. 18:49
 1/1 anonim válasza:

biztos lehetséges, általános szakon vagyok és 10.-es vagyok.. egyáltalán nem ramaty.. tanár függö:D és nekem olyan tanáraim vannak akikkel 100% hogy szépen lefogok tudni érettségizni :)

most év elején lett egy uj osztálytársam és ebbe az évbe elis ment egy szóval nálunk biztosra van egy hely ahova lenne esélyed :D

táncra viszont felvételizni kell táncból.. nézz utána a megyó oldalán.. oda csak ugy biztos nem fognak átvenni :)

2016. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!