Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek a Csokonai Vitéz...

Felvesznek a Csokonai Vitéz Mihály gimnáziumba, emelt történelemre? (Debrecen)

Figyelt kérdés
Szeretnék emelt törire menni, csak nagyon rosszul sikerül a felvételim kb. 40-50 pontom lett, de 4 egészes átlagom van.Ha a szóbelim max pontos lesz akkor van esélyem bekerülni,vagy inkább felesleges megpróbálni,mert elszúrtam a felvételit...szerintettek érdemes még próbálkoznom??

2017. jan. 22. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
megpróbálni mindenképpen,de nem biztos, hogy fog menni.. Egy csokonais diák
2017. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D megprobálom hát ha sikerül..:)
2017. jan. 22. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A Csokonai egy olyan iskola,ahova 4.8-5 átlagos tanulók járnak,akiket nem vettek fel a Kossuthba,Fazekasba,Refibe,Tágba.De szerintem te is megpróbálkozhatsz vele de szerintem nem jutsz be.Mondjuk minden iskola köteles 3 helyet hagyni a felebezéseknek,és megteheted hogy fellebbezel esetleg.Én azt javaslom neked hogy jelölj meg még egy szakközépiskolát.Mondjuk a debreceni szakközépek inkább reálosak.Az psztályfőnöködet,anyukádat,vígy ha van tesód kérj segítséget tőlük,mert ez egy nagyon fontos döntés,ami meghatározza az egész életed.Úgyhogy üljetek le és beszéljétek meg,vagy kérj tanácsot pl.:nagymama,keresztanyuka... :) Sok szerencsét a továbbtanuláshoz.És azért jelöld meg Csokonait csak ne kezdj el sítni/ne érjen váratlanul ha nem vesznek fel.Írhatsz nyugottan privát üzenetet segítek amibe tudok. :)Szép napot!
2017. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A töri szakra amúgy is nagy a túljelentkezés. Az osztálytársaim akik oda akarnak menni bőven 60 fölötti írásbelit írtak
2017. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!