Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pesterzsébeti Kossuth Lajos...

A Pesterzsébeti Kossuth Lajos gimnázium felvételijéről?

Figyelt kérdés
68 pontos központi felvételivel és 30/30 a hozott pintjaim vagy is maximum akkor spanyol nyek re milyen esélyem van?

2017. jan. 22. 11:17
 1/3 anonim válasza:

Sziaa:)

Tavaly tudom hogy a NYEK-es osztályba 65-75 pontos írásbelivel jutottak be. De szinte lényegtelen ez mert ha az átlag idén 25 pont lesz kevés az esély hogy kb ilyenek lesznek a ponthatárok. Szóval meg kell tudni mennyi az átlag központi. Mellékesen én is oda szeretnék menni csak az angol részbe de ugye az egy osztály. Ha szerencsénk lesz mindkettőnknek osztálytársak leszünk. Hajrá a szóbelihez, sok sikert.:)

14/L

2017. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) neked is sok sikert! Hogy ment a felvételi, kb hány pont?
2017. jan. 24. 21:07
 3/3 anonim válasza:
Köszi:) nem hiszem hogy behívnak engem szóbelire mert nekem is szintén 68 pont bizrosra mert ma már láttam és én ugye az angolos részére szeretnék menni és oda nehezebb bejutni mert többen akarnak oda menni... de kitudja meg azért reménykedek:(
2017. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!