Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyek a legérdeke...

Szerintetek melyek a legérdekesebb egyetemi szakok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, nekem ezek: Orvos, patológus, génkutató
2017. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
általános orvosi, közgazdaságtan, gyógyszerészet, biológia, kémia, pszichológia
2017. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Mindegyik szakban, tudományban van valami érdekes. Kinek mi áll közelebb a szívéhez.

Én imádok nyelvet tanulni és érdekelnek különböző kultúrák, ezért mentem nyelvi szakra.

De érdekelnek még a társadalomtudományok, pszichológia, és kicsit a rendészet is.

2017. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Engem az általános orvos, jog, pszichológia, közgazdaságtan, skandinavisztika, fizika érdekelnek. (A jogász legjobban, arra is járok.)

Nyilván nem ugyanolyan szinten és mélységben.

2017. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem bármilyen termtudományos szak,matek, mérnöki szakok, bionika

sokan írták az orvosit, de az addig érdekes amíg az ember nem jár oda

én orvosis vagyok és hát utólag visszagondolva ha még egyszer dönthetnék akkor mérnöki vagy termtudományos irányt választanék, ami tényleg gondolkodós+ sokkal "színesebb" a monoton magoláshoz képest

2017. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!