Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óbudai Gimiben 9. -től...

Az Óbudai Gimiben 9. -től lehet haladó németet választani második nyelvnek?

Figyelt kérdés
Oda járóktól kérdezném, hogy van-e erre lehetőség, aki általánosban németes volt, tudja-e haladó szinten folytatni? Elsősorban a nyelvi osztály érdekelne. Köszi előre is!

2017. jan. 26. 02:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Kötelezően a haladó csoportba kerülsz, de attól még a kezdő könyvet fogjátok használni, csak nem vesztek át mindent részletesen.
2017. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi! És azt tudod esetleg, hogy mennyire színvonalas a némettanítás ebben a gimiben? Franciát láttunk nyílt órán, az erősnek tűnt, de az angol gyengének. Te oda jársz? Írnál picit az iskoláról? Milyen a társaság? Ajánlod? Humán érdeklődésű vagyok (főleg nyelvek, magyar) és lány. Köszi előre is!
2017. jan. 29. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is oda jártam. Franciából vannak erős tanárok. Németből én szerettem a tanárt, szerintem teljesen rendben volt, bár nem az erős szóval jellemezném, de én csak második nyelvként tanultam, és jól ment, csak a csoport miatt szerintem light színvonalon ment... Az angol a leggyengébb, úgy elmennek az órák... De mindenből vannak olyanok, akik komolyabban veszik. (Részleteket privátban.)
2017. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet választani. Elég vegyesek a tanárok, valaki nagyon gyenge, de valaki nagyon erős. Az angolt szerintem többnyire jól tanítják a második nyelveseknek, de az első nyelves angoltanárra elég sok a panasz. A németet is jól tanítják, az emelt német tagozat erős.
2017. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! De a német tagozat kezdőről megy, ugye?

(Mi a francia tagozatot szeretnénk haladó némettel.)

2017. febr. 6. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!