Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok nekem ajánlani gyengébb...

Florácska44 kérdése:

Tudtok nekem ajánlani gyengébb gimnáziumokat/szakgimnáziumokat? , most vagyok 8os es 40pontos lett a felvételim és kb 3as leszek félévkor. A lényeg hogy budapesten legyen

Figyelt kérdés
Szeretnék gimnáziumba menni csak nem tudom melyikek az ilyen gyengébbek

#gyengébb gimnáziuok #3as félévi #jobb szakgimik
2017. jan. 26. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl.

Weöres Sándor Gimi

2017. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen felvételid lett 40 pontos?Gondolom még csak gyakoroltok.Addig még felerősîtheted a tudásodat.Gyakorolj minél többet!
2017. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik kerületben?Miben vagy erős?
2017. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Írták a Weörest, oda semmiképp. Marha gyenge iskola, szörnyű, 3 évet bírtam ott az ötből, eljöttem még az utolsó 2 évre is. Én a helyedben megnézném az összes budapesti gimik leltárját kerületre lebontva, és megnyitnék párat. Igazából a szakközepekbe sem gyenge a ponthatár, oda sem lenne több esélye valakinek mert kevés a pontja.
2018. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Xvi kerületi Támcsics Mihály engem is felvettek szar félévivel és felvételivel,fél éve vagyok itt és nekem nagyon bejött kivéve az angol tanár őt utálom...
2018. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!