Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Fazekas Mihály...

Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium 5 éves NyEK-Reál szakáról lenne pár kérdésem. Van esélyem?

Figyelt kérdés

Ide szeretnék jelentkezni,viszont az írásbelim erősen gyatra lett(72 pont).Lenne esélyem?Felsőbb évesek,akik esetleg ilyen osztályban vagytok!Ti annó milyen pontszámmal jutottatok be?És mennyi volt a legutolsó bejutó pont?

Valaki esetleg aki idei tanévben oda szeretne jelentkezni?Hány pontot szedtetek össze írásbelin? (csak,hogy tudjak viszonyítani,hogy van-e esélyem)

Előre is köszönöm a válaszokat!

(15/L)


2017. jan. 26. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szintén ezt írom be elsőnek, nekem 76 pontom lett. Szerintem van esélyed csak a szóbelire kell ráhajtani:) amúgy melyik teremben írtad?
2017. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 79 lett , én is oda szeretnék menni😊.Szerintem is van még esélyed!!viszont van olyna osztálytársam akinek 58 lett , de azért odamegy.Vagy ismerek olyat aki 90nel fog oda menni. De egy másik meg76 tal!!szóval van esélyed!!
2017. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 1233211231323232 válasza:

nekem 77-79 pontom lett. Szerintem a 72 az nem elég :(

Nekem sem biztos, hogy ez elég.

Azért sok szerencsét. :)

2017. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Magamsemtudom válasza:
Én a Fazekasba járok... maxpontos szóbelivel van esélyed simán.. de nagyon jó szóbeli kell...
2017. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Magamsemtudom válasza:
Utolsó vagyok.. ha kérdésed van szívesen válaszolok privátba
2017. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ManiaxKilljoy válasza:
Én is oda szeretnék menni 79 ponttal, mondjuk a magyart felezik így 59 pontom van.
2017. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ManiaxKilljoy válasza:
Utolsó vagyok, egyébként tavaly 94 jelentkeztek, és utólsónak az 57.et vettél fel az idéglenesen, bár azt nem tudom, hogy neki hány pontja lett.
2017. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Megpróbálok rágyúrni a szóbelire.Az infó nehéz?(Első: nem emlékszem már a pontos számára,de az utolsó terem volt)
2017. febr. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!