Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek Debrece...

Szerintetek felvesznek Debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Ma irtam az irásbelit és nem lett a legjobb... a matek:34 körüli a magyar:42 körüli, attol félek , hogy az átlagot nem értem el. Egyébként amiota csak suliba járok, kitűnő vagyok. A bio-kém szakra szeretnék menni , ahova csak 17 embert vesznek fel, és félek , hogy én nem leszek benne. Esetleg egy jo szóbelivel van esélyem?

2017. jan. 21. 23:19
 1/6 anonim válasza:
50 pontos szóbeli segíthet,de szerintem csak akkor ha kevesen jelentkeztek
2017. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is a Fazekasba jelentkeztem,csak én matekra. Barátnőm viszont oda jelentkezett bio-kemiára, és azt mkndta hogy a metokon 3 feladatba bele sem kezdett. Szerintem nem kell aggódni. Bizonyára masok is elrontották. Nem csak te
2017. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed.

-oda a kitűnő az alap de neked az megvan.

-a központi 72-75 fölötti elvárt,neked ott körül van.

- szóbelin jól kell teljesítened!

És ne filózz azon,hogy vajon felvesznek-e,mert te,mint kítűnő tanuló nyilván nem írod be a Napraforgó Waldorf,vagy hasonló gyengeségű sulikat,hanem a képességeidnek megfelelően választasz.Ne stresszeld magad vele,inkább készülj aszóbelire,mert igen jó esélyed van!


U.I.:Nekem is oda jár egy ismerősöm mat-fizikára és ő 74 pontot írt max.szóbeli,de mondjuk vitt egy csomó országos 1. helyezetes oklevelet,ő is végig kítűnő volt végig és utoljára került be.

2017. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hali :)

Végül hány pontod lett?? Mert én is oda szeretnék menni és nekem is ilyesmi lett az eredményem

2017. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Magamsemtudom válasza:

70 fölött van esély.. jó szóbelivel...

(Oda járok csak nem biokémre)

2017. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!