Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden az Eötvös gimibe...

Szegeden az Eötvös gimibe hány pontos központival lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Eötvös diákjai, ti mennyi pontot értetek el?

2017. jan. 26. 16:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
Biztos oda akarsz menni? Bagósok, drogosok, r*.bancok és h*.lye b*.zik sulija de ha erre vágysz akkor nyugi, kb mindenkit felvesznek oda.
2017. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én eleve oda járok :"D ....

Az ismerőseim is jönni akarnak, de nem tudom, hogy hány ponttal veszik fel a diákokat. Én 55 pontot értem el az iskolába járó barátaim is ekörül írták. De 37 ponttal nem tudom, hogy bejuthat-e... Egyébként szerintem ez elég merész kijelentés :D. Minden iskolában megtalálhatóak az általad megnevezett és altalánosított "típusok". De én magamat nem tartom r.bancnak vagy drogosnak a bagóra ráhibáztál :D de ennyi...

Még mindig jobb mint a Móra, József Attila, Fodor...

Az Eötvös igenis színvonalas suli, egy erős középrétegként működik. Szerintem inkább a tömeges 3-as tanulók vegyenek körül, mint a kirugott-1-es tanulók közössége... vagy anyuci-apuci prtotekciós bejutásos ajándékával bekerülő Ságvári, Radnóti,Tömörkény,Deák sulikba... Meg a "zsenik" akik azt hiszik, hogy mert szín 5-ösök jobbak másoknál... Hát nem. Hiába bújják a könyveket meg próbálnak művelten,gazdag szókinccsel beszélni, akkor se lesznek inteligensebbek vagy bölcsebbek.Az IQ se jegyben mérhető. Egy 8 általánososnak is több IQ-ja lehet, mint egy 2 diplomásnak. Szóval ne fikázd a sulimat, kérlek. Főleg ne általánosíts! Ha úgy néztél volna körül, hogy közben látsz is, akkor nem csak a beszívottakat meg a r.banc lányokat, meg a kint cigiző diákokat vetted volna észre, hanem a sima egyszerű natúr szemöldökű lányokat és a normális fiúkat is láttad volna. De ebből a véleményedből ítélve egy felszínes ember vagy, aki elítél másokat első látásra, kinézet és stílus miatt. Honnan tudod, hogy ki milyen körülmények között él "?" Ki miért nyúl tiltott eszközökhöz, miért fedi el arcát sminkkel mely maszként szolgál... Egy jó tanács:a dolgokat amiket észreveszel, azokat vizsgáld meg több szemszögből és azután alkoss róluk mondatokat. Talán valami rossz tapasztalat ért a sulit illetően és ezért vagy rossz véleménnyel róla, nem tudhatom. De attól, hogy neked nem tetszett valami sok másnak nagyon is bejöhet a gimim.

2017. jan. 26. 21:27
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja még egy dolog: a melegek jófejek! :D Pont ismerek egyet a suliból és sokkal jobb személyisége van a hetero sracoknál extra viccesebb és kifinomultabb. No, meg ez a XXI. század... igazán abba lehetne ezt hagyni. Jó, ha belegondolok, hogy mit csinálnak a hálószobába, akkor én is összeráncolom a homlokom, de ezt hívják magánszférának... Mindenki úgy okoz örömet magának ahogy akar, meg azt szereti akit akar. Ne szabjuk már meg mit lehet mit nem a négy fal közt...ez olyan, mintha azt mondanám rád a szíved választottja miatt, hogy undorító vagy, nem szeretheted , mert én és sokan mások elítélünk és kitagadunk téged. Ugyanaz...
2017. jan. 26. 21:37
 4/12 anonim válasza:
Mindenki azt csinál amit akar, azzal akivel akar de véleményem lehet róla.
2017. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Voltam 2 éve nyílt napon és nekem nem tűntek fel a normális emberek, de bizonyára van néhány.
2017. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy nyiltnapból ítélted el az iskolát? :D Háát ooké :'D
2017. jan. 27. 21:14
 7/12 anonim válasza:
van olyan osztálytársam, akinek 1 pontos lett a matekja, a magyarja meg 20 körül volt :) nekem 72 (de gondolom ez nem mérvadó)
2017. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
az előző vagyok, a legtöbb osztálytársam 30 pont körülit írt, szóval szerintem simaliba.
2017. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ooh köszönöm szépen!! :) Akkor biztis bejut majd *-*
2017. febr. 2. 20:05
 10/12 anonim válasza:
Hanyadikos vagy eotvosbe?
2017. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!