Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Drága BGE-n miért csinálják...

Drága BGE-n miért csinálják ezt? (KVIK)

Figyelt kérdés
Kiküldtek egy e-mailt 3x a hónap első hetében, hogy 16-n 10 órakor lesz tárgyfelvétel. Hát nem volt, kiderült, hogy a masterszakosoknak volt, csak kvára mindenkinek kiküldték. :D nagy nehezen 3 napja írták, hogy ma reggel 8-tól lesz nekünk. Hát NINCS. Felkel több száz hallgató, egy órával előtte már bekészül és csak nézi a laptopot kómásan, én spec szabadapot is kértem múltkor a semmi miatt. MIÉRT CSINÁLJÁK EZT?
2017. jan. 30. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert undorító a hozzáállásuk a hallgatókhoz. Mondom ezt PSZK-sként.
2017. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj a HK-soknak, hogy szólaljanak fel ez ügyben, mert ez nem jó. Meg írjatok az oktatási dékánhelyettesnek, ha írnátok neki több százan is, akkor biztos foganatja lenne.
2017. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a hsz-t bezzeg nem olvassa valami BGE-s HK-s, hogy hirtelen a hallgatók érdekeit képviselni támadjon kedve és levelekkel árassza el az egyetemi HK-t, neg az oktatási dékánhelyettest.

Így képviselnek a HK-sok. Majd szavazásnál ne felejtsd el. Csak újakra szavazz, régiekre ne, ezek után, szerintem.

2017. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy ők maximum a bulikat képviselik, ráadásul nem egyszer adtak fals információt egy-egy fontosabb dologgal kapcsolatban.
2017. jan. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!