Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent Margit Gimnáziumot...

A Szent Margit Gimnáziumot jelöljem meg (11. kerület)?

Figyelt kérdés
A 3. helyre írtam be, de egyre többen próbálnak lebeszélni róla. Én már nem tudom, hogy kinek higgyek, mert nagyon vegyes véleményeket hallottam. Esetleg a 4. helyre írjam inkább?

2017. jan. 30. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyiket írtad az első két helyre?
2017. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy hagyd ki
2017. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első a Veres Pálné aztán az Illyés. 74 pontot írtam és kb 47 pontot viszek
2017. jan. 30. 17:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek...
2017. febr. 1. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én se tudom, hogy hányadiknak jelöljem, tetszik, hogy szigorú, meg hogy vallásos, meg a bemutató nap is szimpatikus volt. Miket hallottál róla, mert én eddig nem sokat, és elvileg elsőnek jelölném, de kitűnő tanuló vagyok, írásbelim 78 pont lett, lehet, hogy felvennének jobba is. Szerintem te mindenképp jelöld meg, ha tetszett a bemutató. Meg ha bírod a szigorú, keresztény iskolákat. Nekem pont ez tetszik benne, félek, hogy máshol nem lesz olyan fegyelem. Mindegy, hallgass azokra, akik oda járnak, és ha a többség szereti, akkor jelöld harmadiknak.:) Ha nem, akkor ne is jelöld be.
2017. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akiktől személyesen hallottam véleményt, azok pozitív dolgokat mondtak, de itt Gyk-n sok negatív dolgot írtak (keress vissza régebbi kérdéseket). Azt mondták, hogy nem annyira szigorú. Én nem is bírnám ha az lenne, kicsit lázadó alkat vagyok :D. De szerintem jelölj be erősebb iskolá(ka)t is :)
2017. febr. 4. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szűklátókörű, konzervatív suli a Margit, nem is erős, szóval nem követelnek sokat (csak, hogy tiszteld a szabályokat), szóval ha tehetitek, erősebb sulit jelöljetek be elsőnek! :) Vannak sokkal színvonalasabb sulik is, pl.: a VPG, Illyés nagyon jók!!
2017. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennyi ponttal felesleges megjelölni,bár biztosan szívesen fogadnának,talán csak alacsonyabb pontszámmal mennek oda,nagyot romlott a színvonala az új igazgató óta,nekem amúgy az épület szimpatikus,a tartományfőnök is jópofa,de egyszerűen képtelen vagyok elmenni amellett,ami az oldalon van(min. 30 pont az írásbelin,min.2-tes átlag)
2017. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de ezt azoknak írnám akik próbálják lehúzni a sulit. Először is, az a 30 pont azért lehet/van, mert vannak olyanok akik sokkot kapnak az írásbelinél, és kapnak még egy esélyt. Gondolom, ha szóbelin is rosszul teljesít, akkor nem veszik fel.
2017. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!