Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Dunaújvárosi Egyetemnek...

A Dunaújvárosi Egyetemnek miért nincs jó híre?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy "gagyi" és ehhez hasonló jelzőkkel illetik a Dunaújvárosi Egyetemet, azonban szinte sosem fejtik ki, hogy miért. Pusztán kíváncsiságból kérdem, hogy miért minősítik le sokan a Dunaújvárosi Egyetemet?

2017. jan. 31. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Valahogy az emberek többségének nem ez ugrik be az első 5-10 között, ha felsőoktatási intézményeket kell felsorolni. Nem véletlenül..
2017. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Attól még igazán ismertethetnék, hogy miért gondolnak rá rossz névvel.


Írtad, hogy nem véletlenül. Kifejtenéd bővebben?

2017. jan. 31. 15:57
 3/8 anonim válasza:
100%

Gyere el nyílt napra, és láss át a drágalátos Rektor Úr hazug szavain. ("Modern egyetem...mindent megteszünk a hallgatókért...")

Nem a tanítás színvonalassága miatt van pénze az egyetemnek, de nem is a támogatók miatt leginkább. A "sportcsarnokot" óránként 16.000 Ft-ért kiadják, horror árakat kérnek el félévente attól aki fizetősre megy, szóval igazság szerint szopóka az egész.

2017. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehúzás mindenhol van, még a legnevesebb, elit egyetemeken is. Azon kívül, hogy Dunaújvárosban is megy a lehúzás mi még a probléma a Dunaújvárosi Egyetemmel?
2017. febr. 2. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem ott tanulok, de lehet hogy azért nevezik mindenki problémás egyetemnek, mivel más egyetemek egyszerűen erősebbek.
2017. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy X egyetem erősebb, mint Y egyetem. Ez a dolgok rendje. Ezzel nincs semmi probléma. Attól lehet mindenhol megfelelő az oktatás.
2017. febr. 2. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Akármennyire is ócsárolták az ellőttem szólók, ellent kell mondjak. Nem rossz egyetem.
2017. febr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csalan98 válasza:

Ide is jelentkeztem idén Mérnökinformatikára!

Valaki aki ide jár/járt nem tudna mesélni róla?

2017. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!