Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a Lovassy László Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
A magyarom 44 pontos, a matek 39 lett ami ugye *1,8 vagyis 70,2 pont, vitt pontok 55,5. Ez így 169,7 pont. Pl. tavaly hány ponttal vették fel az utolsó jelentkezőt informatika szakra? Info, angol és általános van megjelölve. Szerintetek melyikre lenne esélyem?

2017. jan. 31. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány ponttal vették fel az utolsó felvettet, de szerintem nagyon jó eséllyel indulsz! Olyan 170 pont körül szokták felvenni a diákokat.

A matek-infó szak a legkelendőbb, utána az angol és végül az általános. Szóval nyilván így általánosra van a legtöbb esélyed, de azért infóra sem kizárt.

Sok sikert :)

2017. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az általánosra biztos a bejutásod, engem oda ennél jóval kevesebb ponttal vettek fel tavaly. Illetve szerintem jó esélyed van az angol és infó szakokra is bejutni! Sok sikert!
2017. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó kérdező, neked hány pontod lett amúgy?
2017. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!