Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ennyi ponttal van...

Encsi03 kérdése:

Szerintetek ennyi ponttal van esélyem a Karinthy Frigyes (Bp. ) Gimnázium emelt angoljára?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem tudtam kihozni magamból a maximumot, és elrontottam az írásbelit... Azt tudom, hogy az emelt angolhoz nem kell nagyon kiemelkedően magas pontszám (pl. 80), de az kérdéses, hogy bejutok-e 66 ponttal? 47-et viszek, és reményeim szerint sikerül majd odatennem magam szóbelin. Vélemények?

#felvételi #Karinthy #Karinthy Frigye
2017. febr. 1. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szóbelire majdnem mindenkit behívnak, úgyhogy odáig minimum eljutsz. Viszont: nagyon nehéz a szóbeli. Szóval magyarból verselemzések, szövegelemzések, matekból kemény matekfeladatok, esetleg olyanok is lehetnek, amit még nem is tanultatok. Szóval erre készülj, nézz át mindent, amit idén vettetek, esetleg pár tavaly vett geometriai anyagot is átnézhetsz.

Egyébként rosszul tudod, mert az angol kéttanhoz kell annyira kiemelkedően magas pontszám, utána a német kéttanra és emelt angolra már nem kell annyi :) Egy barátnőmet 68 központival, 48 hozottal és kb. 48 körüli szóbelivel vették fel erre az angolos tagozatra. És nem ő volt az utolsó felvett :'D

2017. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ, sokat segített! :) Igen, sajnos tudom, hogy nehéz, félek is tőle, de remélem ki tudom magamból hozni a legjobbat, és sikerülni fog. :)
2017. febr. 1. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert ;))
2017. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!