Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc gimnázium?...

Kölcsey Ferenc gimnázium? (Öko és angol tagozat)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Kolcseyrol lenne par kerdesem. Az oko tagozatban pozitiv nekem, hogy 4 eves es altalanos tantervu (+biosz, foci de nem olyan nagy oraszamban). Tudtok valamit errol a tagozatrol vagy szemelyes tapasztalatot? Osztalykozosseg, tanarok, ezen a tagozaton a nyelvoktatas, meg hogy nem szamit e gyenge tagozatnak, szoval megeri e odamenni? Es ugye nincs szobeli, 71-2 ponttal van eselyem bekerulni? Meg erdekelne az angol 5 eves, ahol masodik nyelv az olasz.

2017. febr. 1. 20:26
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
11%
Az ország összes Kölcsey gimnáziumáról vársz infót?
2017. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igaz, elfelejtettem, a budapestire gondoltam.
2017. febr. 1. 20:30
 3/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Akkor írd ki a kérdésedet újra pontos információval.
2017. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Kötöszködjél csak. Igazából angol és ökológia tagozat csakis a budapesti Kölcseyben van :) Szóval az ember, ha tudja miről van szó, akkor rájöhet. Aki meg nem tudja, az nyilván az iskolát sem ismeri, akkor meg ne írjon választ ;)
2017. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Húú, hát az ökológia tagozat a Kölcsey leggyengébb tagozata. Az inkább azoknak van, akik mindenképpen Kölcseysek szeretnének lenni, de a többi tagozatra nem jutottak be a gyenge pontjaik miatt. El is mennek erről a tagozatról sokan. A nyelvoktatás is eléggé gyenge, 10.-ben 3 (!!!) második nyelv órájuk van egy héten,ami nagyon kevés. Ezzel szemben, viszont elég jó az osztályközösség ezen a tagozaton, de azért szerintem csak ebből a szempontból nem éri meg ezt választani, inkább valamelyik öt éveset.

Mert igen, a Kölcsey ugye a színvonalas francia- és nyelvoktatásról híres, szóval a többi tagozat azért erősebb, mint az öko vagy a sport. :D


Szóval szerintem valamelyik 5 éveset válaszd, mint az ökot :) Megéri azt az 1 évet, az tuti ;)

2017. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"Kötöszködjél csak."


Nem kötöZködtem, hanem felhívtam a kérdező figyelmét arra, hogy miért nem kap választ a kérdésre.

2017. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a tartalmas valaszt, ment a zold kez. Valamelyes szinten biztos megtanitjak a nyelvet. Igen gondoltam, hogy az a leggyengebb, de siman lehet, hogy az 5 evesre nem vesznek fel. A Kolcsey eros gimi, szoval feltetelezm az öko se lehet rossz es sokkal jobb, mint egyes mas gimik😊
2017. febr. 2. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Az idei nyílt napon azt mondta az igazgató, aki nem mellesleg igen szimpatikus ember, hogy az ökosoknak lett a legjobb az érettségijuk. Szóval az is nagyon jó osztály!
2017. febr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia. Én is ökora járok. Most vagyok 9.es. A mi évfolyamunkon fele osztály sport,fele pedig öko. Nálunk az osztalyközösség nagyon jó. 9.ben nincsen biosz. Van ökológia óra de az semmi extra. A tanárok jófejek. Van 1-2 aki tényleg nagyon nagy arc😂. Heti 3-3 angol es választott második nyelv óra van. Vannak tárgyak amikre nagyon kell tanulni. Nem számít gyengének, mert ugyanúgy kezelnek, mint a nyekeseket. Annyiban más hogy nincs annyi nyelv óra. Szóbeli nincsen. 71-2 ponttal simán van esélyed. Ha van még bármi kérdésed nyugodtan írj privátban.
2017. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Kölcsey ökos osztályban vagyok (teljes öko)

Nem igaz hogy ez a leggyengébb osztály. De persze az előttem szóló már csak tudja :D

A legjobb osztályközösség, semmivel nem könnyebb mint a nyekes. Tőlünk senki se megy el és mindenki örül hogy ide vették fel, nem pedig a nyekekre, mert elég sznobok (nem mind)

Heti 1 öko óra, ami kiegészíti a bioszt emellett állatkertben, füvészkertben van néha óránk (teljesen ingyen)

A prgoramok persze tanártól függenek.

Szóval megéri... És az igazgató a mi osztályunkat emeli áll. ki, mert már egy ideje a mi átlagunk a legjobb :)

Én ajánlom!

2017. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!