Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középiskolák vannak...

Milyen középiskolák vannak ahol van fotós szak? SOS!

Figyelt kérdés
Az is megfelelő lenne ha videózással foglalkozó szak lenne, nem muszáj fotós de ezek közül valamelyik, a feltétel amit már említettem az hogy középiskola legyen, mivel nyolcadikos vagyok.

2017. febr. 2. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen térségben? pest?
2017. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, lehetőleg Pest megyében legyen.
2017. febr. 2. 19:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy a Kisképzőt már ismerem és hát az nekem felejtős, amúgy ha számít a sulihoz akkor az átlagom kB olyan 3,9.
2017. febr. 2. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Leövey Klára Gimnázium ---> média szak

Vörösmarty Mihály Gimnázium ---> média szak

Szent László Gimnázium ---> média szak

Kisképző ---> animátor szak, fotós szak


Szóval konkrétan fotós szak csak a Kisképzőben van.

2017. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, most látom, hogy írtál. Szóval igen, a Kisképzőbe azért jobb átlaggal szoktak felvenni diákokat. De igazából a központid is számít!! Szóval, ha már behívnak alkalmassági vizsgára, akkor már előrébb vagy, mert az számít a latban a legtöbbet! Azzal meg nem veszítesz semmit, ha jelentkezel a suliba, szóval hajrá! Max. nem hívnak be, de kb. ez a legrosszabb, ami történhet :D

Aztán ott a többi suli, de akkor már a Szent Lászlót kiszorítanám a lehetőségek közül, mert erős gimi.

2017. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! ;) A Leövey tetszik, bár eddig még csak az infós szakot találtam, de még nézelődök. Még jöhetnek a válaszok ha esetleg valaki tud jó média, videós, fotós szakokkal rendelkező iskolákat mondani ahova elég a 3,9-es átlag!
2017. febr. 2. 20:27
 7/9 anonim válasza:

Bodajk, hangszíntér.

Bár ez kicsit messze van. Fejér megye.

2017. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Bródyt nem mondtam. Az is médiás 😄
2017. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! ;)
2017. febr. 5. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!