Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisképző fotós/grafikus szak?

Kisképző fotós/grafikus szak?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék kérni tőletek, hogy akik ide járnak mennyire szeretik az iskolát, miket csináltok nap mint nap. A grafikus és fotós szak egyaránt érdekel, de inkább a fotós, mivel sajnos nem vagyok annyira jó a rajzban. Az is foglalkoztat h mennyire nehéz bekerülni, hányas átlag kell, milyen felvételiket kell írni, pl fotósból kell e saját fotókat bevinni stb, stb... Köszi a válaszokat :)

2013. szept. 19. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te leszel az osztálytársam :)Én is oda szeretnék menni. Remélem, valaki tud róla valamit. Mert nekem még nem válaszoltak.
2013. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az jó :D Fotós/grafikus szakra mennél? Tudsz róla esetleg valamit, vagy teljesen tudatlan vagy mint én? :)
2013. szept. 19. 17:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy mindegyik szakhoz kell jó rajztudás. Amúgy én is fogok jelentkezni ezekre a szakokra, de valószínűleg csak kevésbé ostromolt szakra fogok bekerülni (amennyiben bekerülök :P).

Ti jártok majd előkészítőre? :)

2013. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát h járok-e? Járnék... De már nem túl késő? o.O
2013. szept. 24. 11:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Jövőhéten fog kezdődni. Én hétfőként fogok járni. :-) A beiratkozás múlt hét pénteken volt.
2013. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Uh bakker... Akkor lemaradtam? :O :'(
2013. szept. 25. 14:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődjetek telefonon, hátha van még hely. :)
2013. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
oh renben! köszi :D Leheth ott találkozunk!
2013. szept. 26. 15:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne :-)
2013. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mivel nem vagyok Budapesti, csak itt a közelben járok előkészítőre. :/ Amúgy a kolesz milyen?
2013. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!