Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 65 pontos központival és...

65 pontos központival és kítűnő bizonyítvánnyal felvehetnek a Dunakeszi Radnótiba?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert rosszul sikerult nagyon a felvételi:(( remelem van eselyem. Koszonom a valaszokat.

2017. febr. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a központid annyira nem rossz, csak nem kiemelkedő :D A bizonyítványoddal maximálisat viszel, szóval ez nagyot tól. Igen, van esélyed :D
2017. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen nem sikerült valami fényesen...az a baj hogy nagyon izgultam és a figyelmetlenséggel vesztettem csomó pontot. Hát az a szerencse hogy a bizim jó,de igy is nagyon felek. Nem tudom hogy számít-e,de jártam oda előkészítőre.Te egyébként oda jársz? Vagy honnan tudod? :D Köszönöm a gyors válaszod.
2017. febr. 2. 20:16
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én ezt a sulit jelöltem meg elsőnek, 64 pontos központi és 119 pont bizonyítvány, 116. vagyok, 48-at vesznek fel. Én nem adok rá sok esélyt, reménykedni lehet, de inkább te is számíts a rosszabbra, nehogy csalódjál. Nekem a matek 26 lett, ami szerintem egészen jó a többiekhez képest, viszont a magyar 38 pont egyátalán nem jó. Nagyon durva bakikat ejtettem, olyanokat, amiket alapjában a kisujjamból rázok ki. Már 7. osztály óta az összes tanár a felvételivel idegesített minket, egyébként is izgulós tipus vagyok, előtte is sírógörcsöm volt, de amikor odaértünk a suliba, bementem a terembe, leültem a padra egyből elsírtam magam, és sajnos ez még a magyar felvételi írása közben is jelen volt. Első osztályos korom óta kitűnő vagyok, most félévkor a magyar tanár 4,4-es átlagra nem adta meg az ötöst, pedig még javítási lehetőséget sem adott. Ezért viszek a 120 pont helyett 119-et. Egyébként gödi vagyok és a Radnótiban írtam a felvételit.
2017. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, ez mindig függ,hogy az adott évben mennyire nehezek a felvételik..én 3 évvel ezelőtt felvételiztem, 72 pontos lett a felvim...és 114. voltam a sorrendbe és felvettek.
2018. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!