Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 65 ponttal felvesz...

Ellikee kérdése:

Szerintetek 65 ponttal felvesznek a TÁG-ba AJTP-re?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Az átlagod mennyi?
2017. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az átlagod négy egész valamennyi, akkor föl
2017. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4,62 az átlagom
2017. febr. 3. 11:54
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan ide jelentkeztem...Sajnos nekem 37 pontom lett,amit sajnálok,mert sokkal tobbre lettem volna kepes.
2017. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Es meghozza,az en atlagom 4,9 😞Nem tudom most fel fognak -e engem venni,de tèged biztosan.
2017. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4.9-es átlaggal téged is tuti felvesznek :)
2017. febr. 3. 16:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát azért nem. A központi is nagyon számít.

Szerintem neked meglesz az AJTP kérdező, mert az átlagod nem rossz, és a központid sem gyenge annyira, mint a 37 pontosnak.

Szóval neked, 4,9 átlagos még ennyi átlaggal sem lesz meg a TÁG. Sajnálom :(

2017. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy kell lennie,felvesznek. Ha Isten más utat szánt nekem,akkor nem fognak.Ebben hiszek.Arrol meg vègkèpp ne tehetek,hogy tenylegesen nagyon hatranyos helyzetu vagyok,es ez a kis falu ahol elek,nem nagyon tanitottak még azokat a dolgokat,amik a felveteliben voltak.Foleg a matekban.Azt hittem ott esek ossze.Szerintem meg..Megerdemelnem,hogy felvegyenek!De azt majd Isten tudja,hogy milyen utat szant Nekem. Addig is,probalom elfelejteni az osszes indokot amiért nem sikerülhet,es azokra fokuszalni,amiért igen.
2017. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Felvettek, ugye?
2017. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!