Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » IBS vagy Corvinus? Odajárók,...

IBS vagy Corvinus? Odajárók, tudtok írni tapasztalatokat véleményeket?

Figyelt kérdés

Félek hogy a légkör az IBS-en nem egyezik meg az én világommal, mivel egy fizetős suli, és sok a kevésbé intelligens és sznob ember. A Corvinusnál esetleg jobb a társaság? Diplomák közötti különbség? MIlyen a légkör? Vizsgák? Elhelyezkedés?

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


2017. febr. 3. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:

C: Kereskedelem és marketing angolul

IBS: management and marketing

ami érdekel

2017. febr. 3. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Én a Corvinusra járok, bár nem arra a szakra amit te szeretnél megjelölni. Az IBS-n ugye szerezhetsz angol típusú diplomát ami talán az elhelyezkedésnél jobban jöhet ha külfölön akarsz dolgozni már a kezdetektől. A Corvinus szerintem jó hely, én nagyon szeretem a nehézségek ellenére is. Természetesen vannak itt is olyan dolgok amelyekre megemeli az ember a szemöldökét, de viszonylag gyorsan meg lehet szokni. A légkör szerintem jó, sem az emberek, sem a tanárok nem nyomasztóak a legtöbbjük nagyon rendes, igyekeznek segíteni ahol tudnak. Kivétel persze van a tanárok között is, a diákok között is van aki odavan magáért mert a Corvinusra jár és akkor ő már valaki, de ez a ritkább. A vizsgák nem könnyűek, sok a bukás, de hát ez van, ilyen az élet, nem megy semmi sem könnyen. :) Elhelyezkedés szempontjából nekem az IBS már eléggé "kint van", a BCE-t pedig megközelítheted metróval, villamossal, busszal, trolival de hát ez a kérdés tök szubjektív. Az angol nyelvű szakról meg annyit hogy teljesen ugyanazt tanítják mint magyarul, viszont ha államis vagy akkor is kell (nem is kevés) nyelvi hozzájárulást fizetned, nem tudom tudsz-e róla, úgyhogy ez talán eléggé meggondolandó. Ha van még valamilyen kérdésed akkor írj bátran. :)
2017. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint nem hasznos a válaszom, az esetleg meg tudná mondani hogy miért is nem az? Ha már annyi nincs benne hogy válaszoljon a kérdésre, akkor legalább ne rontsa más átlagát azért mert unatkozik. :)
2017. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!