Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szegedi...

Mi a véleményetek a szegedi Deák Ferenc Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

A tanárok, közösség, mennyire kell erősen tanulni, illetve az is nagyon érdekel, hogy maga az iskola épülete milyen, mert félek nehezen fogok tudni eligazodni xD...

A spanyol tagozatra szeretnék menni, de ha oda nem vesznek fel akkor az általános lenne a másik

A felvételi 61 pont lett hozott pontszám 46

Lenne esélyem bejutni?



2017. febr. 4. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A tanárok között van jó is, rossz is, de összességében elég jók. A nyelvtanárok a legjobbak a városban véleményem szerint, én nagyon szerettem őket. A közösség is jó, bár ez attól függ mire gondolsz pontosan és milyen társaságot szeretsz, viszont mindenki megtalálja a barátait elég hamar, úgyhogy azzal nem lesz gond. :)

Elég nagy az elvárás tanulás szempontjából, de ki lehet bírni. Spanyol tagozatot nem tudom annyira, mert én kéttanos voltam, de gondolom ott is kell azért rendesen tanulni. Személy szerint én imádtam a spanyol tanárom!

Ezzel a pontszámmal szerintem simán bejutsz spanyolra, viszont ha mégsem, akkor általánosra szinte biztos. :)

2017. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 nagyon köszönöm a választ:)
2017. febr. 5. 12:38
 3/3 Ceroka válasza:
Én nem tudok sokat párszor voltam bent, de a közösség eléggé "lehúz" de egyébként a nyelvet sehol nem tanítják jobban szerintem.
2017. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!