Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megmutatná valaki hol van a...

Megmutatná valaki hol van a budapesti Árpád Gimnázium 2015-16-os tanévében 10. D osztály osztályképe?

Figyelt kérdés

Végignéztem a honlapjukat, és a google találatokat. De csak az ez évi képeket találtam meg, régebbiekről csak össze-vissza (és az össze-vissza közt nem volt ott a 2015-16-ban 10. D osztály. ).

Ha valaki tudja hol van, megmutatná, írna egy linket, elküldené, stb?

Egy éve még oda jártam, de később el kellett jönnöm onnan sajnos, és szívesen megnézném még ezt a képet, csak nem találom.



2017. febr. 4. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz rá valamelyik régi osztálytársadra? El sem tudom képzelni, hogy hogyan jutottál el addig, hogy Gyakorira kiírni kevésbé creepybb. :D
2017. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha TÉNYLEG oda jártál, akkor tudod, hogy az iskolaújság tanévenkénti első számában fenn van az összes osztálykép (rendszerezve), mint ahogy azt is, hogy az iskolaújság régi számai a suli honlapról letölthetőek - én ugyan nem tavaly végeztem ott, mégis tudom:S
2017. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
TÉNYLEG oda jártam, és emlékszem az Árpád Lapok-ra. Csak a honlapon nem találtam meg a listát a régiekről. De most megnéztem még jobban ,és feltűnt hogy túlságosan kiszúrta a szemem azért nem vettem észre :) .
2017. febr. 4. 23:39
 4/4 A kérdező kommentje:

És #1:

Azért nem, mert nem találtam meg az interneten, sehol. Ezért, gondoltam, ha valamilyen okból nincs fent a világhálón , akkor az osztálytársaimnak sincs meg fájlban, és nem tudják elküldeni.

2017. febr. 4. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!