Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik debreceni gimnáziumba...

Melyik debreceni gimnáziumba van esélyem bejutni? 2017

Figyelt kérdés

Központi:

magyar: 50/44

matek: 50/39

-

Vitt:

-

Romániai magyar vagyok, tehát 1-től 10-ig osztályoznak

-

Hetedik első félévében 9-es voltam fizikából (az 4,5 Magyarországon) második félévben pedig 10-es, vagyis ötös. Nyolcadik első félévében is ötös voltam.

Hetedikben matekből 4-es (8), nyolcadikban 5-ös (10)

A többi 5-ös (10-es)

-

Az Adyba szeretnék járni. A szóbelitől picit félek, nem annyira. Az angol jól megy:)

-

Tehát:

Ady: kéttan, nyek.

-

Hova adjam be még a jelentkezésem? Van még valahol kéttan? Vagy angol-német NYEK?



2017. febr. 5. 16:16
 1/7 anonim válasza:
A TÁG-ban is van, és nagyon jó suli.
2017. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik debreceni gimnáziumba van esélyed bejutni? Gyakorlatilag bármelyikbe.
2017. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És, ma adtam le a jelentkezésemet. A TÁG a második ;)
2017. febr. 6. 20:47
 4/7 Titkos... válasza:
Én még a Csokonait mondanám :)
2017. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Én is romániai vagyok, én a TÁGba jelentkeztem. Milyen szakokat irtál be? És hogy fogsz majd utazni?Kollégium?
2017. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia negyedik! Én csak a NYEKet. Imádtam a szóbelit, olyan aranyosak voltak. Szerintem jól sikerült:) Hétfőn megyek az Adyba^^
2017. febr. 26. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mesélnél kérlek a TÁGos szóbelidről? /Nekem sajna kevés pontom lett, így nem jelöltem meg :cc/
2017. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!