Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Eötvös József...

A budapesti Eötvös József Gimnáziumba 69 pontos központival,4,6-os átlaggal van esélyem (német haladó osztály)?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Szia, jó kérdés... Tavaly nagyon a határán volt a ponthatár (68 és max hozott pont), előtte pedig jóval magasabban (78 és max hozott). Félő, hogy idén bőven 70 fölött húzzák meg...
2017. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem van esélyed, mivel sokkal gyengébb az idei átlag, mint a tavalyi volt. Nem hinném, hogy olyan sok gyerek lenne, aki 70 fölött írt volna. A német haladó osztályba nem is annyira magas a ponthatár, szóval hajrá!🙂
2017. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem gyengébb, hanem erősebb az idei átlag a tavalyinál, nem is kicsivel.
2017. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, előző vagyok, nyolcadikos vagy hatodikos vagy, kérdező? Mert a 6.-os tényleg nehezebb volt, de ott 75-76 szokott lenni a behívási határ kitűnő mellett.
2017. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyolcadikos vagyok, köszönöm a hozzászólásokat! :)
2017. febr. 6. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pont úgy tudom, hogy 18 a matek es 26 a magyar átlag. De lehet félre infolmáltak a tanár hozzátartozóim🙂 Sajnálom, ha téves infót adtam le, azt írtam csak, amit én tudtam
2017. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az országos átlag lehet, hogy annyi, de akik az Eötvösben írták, azoknál az ÁTLAG 80 pont... Kemény menet lesz.
2017. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De akik az Eötvösben írták, nem biztos, hogy az Eötvösbe mennek ;)

Az országos átlag pedig kétlem, hogy ennyi lenne, még sosem ment 46 alá az országos átlag. Még nem jött ki egyébként.

Szerintem sajnos nagyon kevés esélyed van arra, hogy behívjanak szóbelizni :(( 4,6 átlag nem jelent maximális hozott pontokat, a 69 pontos központi pedig még az években átlagosan, max hozott pontokkal sem lenne elég. Engem anno. 77 központi + max. hozott pontok szóbelire sem hívtak be.

Sajnálom!! :( De van még ezernyi jó suli, ahova tárt karokkal fognak várni, szóval sok sikert a szóbelire!!

2017. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs esélyed.
2018. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Oktatas.hu, tegnapi statisztika:

Összes dolgozat: 47 867 Átlagpontszám: 51,2

2018. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!