Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem jartam be egy katalogusos...

Nem jartam be egy katalogusos orara, a vizsgam nem sikerult, masodik felevben ujra be kell jarnom az orakra?

Figyelt kérdés
vagy csak vizsgaznom kell belole?
2017. febr. 6. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy újra be kell járnod? Elsőre se jártál be :)


Amúgy attól függ, mik a tárgy követelményei. Ha katalógusos óra, akkor csodálkozom, hogy egyáltalán vizsgázni engedtek. Szóval kérdezd meg a tanárt. Ha a tárgy teljesítéséhez hozzátartozik az, hogy maximum x óráról hiányozhatsz és a többin részt kell venned, akkor újra be kell járnod, hiszen ezt a feltételt elsőre sem sikerült teljesíteni.

2017. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké, értem. Köszi.

2. kérdés: A vizsgakurzust fel tudtam venni a Neptunban, viszont az órákat nem. Honnan kéne tudnom hogy mikor van az óra?

2017. febr. 16. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy az órákat nem tudtad felvenni? Van egyáltalán óra tartva ebben a félévben biztosan, vagy kizárólag vizsgakurzus indult? Ha van óra, miért nem kérdezed meg az oktatót, mikor van?
2017. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!