Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi 2017! Hova van esélyem?

Felvételi 2017! Hova van esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a felvételim 63 pontos lett, a hozott pontom 48, szóval összesen 111 pontom van. A következő sulikat jelölöm meg:

Karinthy Frigyes angol,német kéttan (ide nyílván nagyon kevés, de reménykedek azért)

Szinyei Merse Pál német-angol és a spanyol-angol

Xántus János kezdő angol

Szent László haladó német

és talán a Veres Pálné haladó német-kezdő angol

Hova van a legnagyobb esélyem szerintetek?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. febr. 6. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szent Lászlóba nem biztos, de lehet, a többibe simán van.
2017. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Karinthy szóbelire behívás meglesz, viszont seritnem német kéttanra kevés esély van, inkább emelt angolra.

Színyei meglesz,

Xantus is meglesz.

A Lászlóba nem tuti, hogy behívnak-e szóbelire, de szerintem nem valószínű, azért szurkolok.

VPGbe viszont ez tuti kevés lesz, sajnálom :(


Szóval mindent összevetve: Karinthyba van esélyed, de inkább emelt angolra, de a német kéttan sem kizárt, egy gyengébb évben bejutnál.

Xantusba és Színyeibe van a legtöbb esélyed, ott ha nem rontod el a szóbelit, fel fognak venni.

Szent László és Veres Pálné, ha behívnak szóbelizni, még lehet egy kicsi esélyed, ha maxos szóbelis pontot kapsz. De a VPGbe nagyon kevés az esély a szóbelire behívásra, ilyen szempontból akkor már a Lászlóba több esély van.


Sok sikert a szóbelikre!!

2017. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2017. febr. 6. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hova vettek fel? Hogy érzed ott magad?
2018. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, Xántusba vettek fel, és nagyon jól érzem magam ☺️
2018. márc. 17. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is odakészülök.:)Remélem bejutok angol középhaladóra megyek és első helyre írtam be.:):) Nem vagyok a lista elején, de reménykedek, mert a tavalyi utolsó bejutón belül vagyok.:)
2018. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!