Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki, hogyha én is elmegyek...

Ciki, hogyha én is elmegyek anyuval a nulladikos szülői értekezletre (gimnáziumban)?

Figyelt kérdés
Anyu nem igazán tud jegyzetelni, és nagyon fontosnak tartom, hogy még a legapróbb információt is tudjam, de egyesek lebeszéltek róla, mert ciki. Szerintetek is?:/
2010. máj. 7. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

úristen. miért lenne ciki?

ne hallgass másra.

menj el nyugodtan (Y)

2010. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Azt mondták, hogy azt fogják hinni, hogy milyen nyalizós meg stréber vagyok, és hogy senki nem lesz gyerek ott...:/

2010. máj. 7. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

ne foglalkozz másokkal. menj el. nem fogják azt hinni amugy.

és legalább te is hallod a dolgokat és hidd el ugyis káérdezősködni fognak h mi volt :)

az én o.társam is elment szülőire. egyedül ő volt gyerek ott.. és nem éezte cikinek ..

szval hajrá =)

15/L

2010. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is lesz, szerintem én is elmegyek.. kíváncsi vagyok az egészre, meg a sulit még jobban megszeretném személyesen is ismerni:D
2010. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

akkor szerintem el fogok menni.:)

köszi a válaszokat:)

2010. máj. 7. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam 11.-ben... nem tudta meg sztem senki, de a tanárok még jobbfejek lettek velem :):) irány a szülőiiiiii
2010. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam egyszer,nincs abban semmi,egyáltalán nem ciki.
2010. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jegyzetelni minek? Vedd fel mp4 el az egészet..
2010. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szülőire úgy elmenni gyerekként, hogy csak egyedül vagy gyerek, igenis ciki.
2010. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekként elmenni szülőire nem túl jó ötlet. Azért hívják szülői éretkezletnek, mert szülőknek szól. Egyébként nekem anyum mindig elmondta, hogy az osztályból melyik gyerek volt ott a szülőin, úgyhogy ez simán kiderülhet, de a többiek nem hiszem, hogy emiatt cikizni fognak. Nekünk utolsó éveben (amikor már szinte mindenki betöltötte a 18-at) mondta ofő, hogy akinek nem tudnak jönni a szülei, nyugodtan meheteünk helyettük mi is. De mondom ez csak utolsó évben volt. Persze nem kell senkinek az engedélye ahhoz, hogy te elmehess szülőire, de én a helyedbe nem mennék el. Ha meg anyud nem tud jegyzetelni, akkor miért nem megy el vele apud is?
2012. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!