Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a PTE ETKrol?

Mi a véleményetek a PTE ETKrol?

Figyelt kérdés
Főleg a mentő tiszti szak irány érdekelne.

#PTE #ETK #mentő tiszti
2017. febr. 7. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó az említett képzés és a kar is. Az első évben főleg alapozó tárgyak vannak(anatómia, élettan, sejtbiológia, biokémia stb...), ezek között vannak elég száraz, unalmas órák is. A nehézség csak tanulás kérdése; van amire sokat és keményen kell tanulni -főleg a későbbi években-, ha jó jegyet szeretnél és olyan is, amire elég párszor átolvasni az előadás anyagát. A tanárok között kevés olyat tudnék mondani, aki ne lenne segítőkész és barátságos. Persze ez szubjektív dolog, sokan szidalmaznak egy-egy tanárt, mert kritizálja a tudásukat, csak azt felejtik el, hogy nem véletlenül egyetem. De ha ide jössz, úgyis saját magad fogod látni és értékelni.

Összegzésül azt mondanám, számomra jó döntés volt, hogy ide felvételiztem, egy cseppet sem bánom. :)


Bárhová is jelentkezz, sok sikert kívánok a felvételihez!

2017. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!