Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakdolgozat bírálata...

A szakdolgozat bírálata befolyásolja az államvizsga osztályzatát?

Figyelt kérdés

Nálunk 3 jegy átlagából állt össze a végső osztályzat. Négyes lett, amivel végül is nincs semmi baj, de kicsit ba-sza a csőröm, hogy pont a szakdoga védés csak közepes lett.

Ami érdekes, hogy még az áv előtt, több tanár is mondta nekem, hogy mennyire tetszik nekik a diplomamunkám, hogy ne foglalkozzak vele, hogy ki mit mond. Még a bizottság elnöke is többször elmondta, hogy neki mennyire tetszik a dolog. A védés is meg volt, mert válaszoltam a 3 kérdésre, szerintem korrektül.

A bírálat minőségére viszont többször is utaltak a tanárok. A konzulensem se, meg az elnök se értette, hogy miért 3 kérdést kaptam, amikor csak 2-t kell feltenniük, meg amúgy sokkal keményebb bírálatot kaptam, mint mások.

A bírálómról meg annyit, hogy egyrészt hülyeségeket is írt a bírálatba, pl.: hogy valami nincs benne, holott benne volt a dolgozatban, több is. Másrészt arra sem volt hajlandó, hogy időben visszaszolgáltassa a dolgozatot, mint mások.

Szóval nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy bár a bizottság jobb jegyet szeretett volna adni (és itt nem az egészre gondolok, csak a részhegyre), de nem tehette a bírálat miatt, mert a bíráló túlságosan is komolyan vette magát, és még az élő fába is belekötött.



2017. febr. 8. 13:13
 1/1 A kérdező kommentje:
*részjegyre
2017. febr. 8. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!