Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg olyan rossz az IBS?

Tényleg olyan rossz az IBS?

Figyelt kérdés
Angol szakra szeretnék jelentkezni, nagyon tetszik az IBS. Viszont van ahol azt hallom, hogy nagyon könnyű vele elhelyezkedni, mások meg azt mondják, hogy semmit se ér a diploma mert "csak a hülye gazdagok járnak oda". Nektek mi a véleményetek?

2017. febr. 8. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon drága, 900 000 Ft félévente, nem csoda, hogy csak a gazdagok járnak oda. Plusz én nem hallottam túl sok jót az angol nyelvű szakokról a magyar egyetemeken. Menj inkább külföldre, ott fele ennyi pénzért is el tudsz végezni egy színvonalas képzést, plusz esélyes, hogy vissza is térítik a tandíjat a 3. év végén, ha az adott ország gazdagabb, mint Magyarország. :)
2017. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen tényleg olyan rossz. Nem tartozik a komolyan vehető intézmények közé. Inkább egy komoly rangos egyetemet válassz!
2017. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mitől ennyire szar szerintetek?
2017. febr. 12. 13:26
 4/5 anonim válasza:
Nem csak hülyék járnak , a külföldiek elég eszesek , az ide járó magyarok nagy része sajnos nem. A tanárok jók , a tantárgyak is hasznosak csak sajnos az idióták lelassitjak a haladást az órákon és miattuk folyamatosan egyre lejjebb viszik az elvárásokat. Én szerettem oda járni a hangulat jó de én még azért elkezdtem egy másik egyetemet utána hogy tényleg tanuljak is valamit ami erőfeszítést is igényel
2017. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Sznobok alíg ha vannak. Oktatás kiválló, barátságos környezet mind a többi diákok felé mind a tanárok felé (vannak külföldiek is), kis csoportokban tanulunk. Akik itt tanulnak azok tényleg érdeklődőek és akarnak az élettől, akarják elérni a célukat és nem "anyuci-apuci amúgyis fizeti a tandíjt,szóval majd ellenzék valahogy" műsor megy. Annyira tanítják jól az anyagot,hogy mire lediplomázol van egy gyakorlatod az életben. Szóval nem csak kilépsz a nagy betűs életben és azt sem tudod,hogy mint meg hogy. 2 diplomát kapsz, egyet angolul egyet meg magyarul,így könnyebben eltudsz helyezkedni külfödön (is). Ez pedig egy C1-es nyelvvizsgának megfelel.

2023. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!