Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egészségügyi Kar milyen?

Bela927 kérdése:

Miskolci Egészségügyi Kar milyen?

Figyelt kérdés
Mindenki tapasztalataira kiváncsi vagyok aki bármit is hallott a miskolci egyetem egészségügyi karáról azon belül az ORVOSI LABORATÓRIUMI KÉPALKOTÓ ÉS DIAGNOSZTIKAI ANALITIKA szakról, szeretnék informálódrni hogy milyenek a tanárok, miért alacsony a pont, milyen az egyetemi élet, szereti e az aki odajár?

#Miskolc #képalkotó #diagnosztika #kar #egyetem egészségügyi
2017. febr. 8. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát most mit gondolsz? Egészségügyi szak egy nem orvosi egyetemen milyen lehetne?!


Ha ilyesmi érdekel akkor valamelyik ebben jelentős hagyományokkal, múlttal, infrastruktúrával, professzori karral rendelkező valódi egyetemet kellene megkeresned (Semmelweis, Debrecen, Szeged, Pécs).

2017. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt erősebb az anatómia, mint a DE-n, viszont cserében könnyebb a kémia, ráadásul az elején vannak tölteléktárgyak bőven. Tanulós, nem egy mérnöki, orvosi, de nem is egy laza bölcsész. Az első félévben tudom, hogy sok a megajánlott, ha jó vagy a zh-kon (szinte mindenből).

Azért alacsony, mert az egészségügyi szakok alapvetően nem túl népszerűek. Szerintem azért alacsony egyébként a DE ugyanilyen szakjához képest, mert egyrészt nem olyan népszerű helyen van, másrészt szerintem Debrecenben sok olyan írja be pótléknak, aki valamilyen emeltet tesz, orvosira, gyógyszerészire készül ott helyben, de nem sikerül neki, így mégis egyetemen belül marad. Ide meg olyanok jönnek, akik nem is feltétlen készülnek emelt érettségire, így a pontjuk is kevesebb lesz a + 50 nélkül.

2017. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én erre a karra, azon belül erre a szakra járok. Én nagyon szeretem :)
2017. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!