Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem - Keleti...

Óbudai Egyetem - Keleti Károly Gazdasági kar, miért szidják ennyien?

Figyelt kérdés
Az épület fel van újítva, szép és tiszta, tanárok is rendkívül kedvesek voltak a nyílt napon es sokan is jelentkeznek ide. Mégis a diploma rangsorban ezen a karon a gazdasági diplomák közül a sereghajtók közé tartozik, és különösen sok ember írja, hogy csak ide ne jelentkezzek. Miért?

2017. febr. 8. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
mert az egy dolog hogy kedvesek, és egy másik dolog a képzés színvonala.
2017. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írod?
2017. febr. 8. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
nem, tájékozottságból. ha gazdaságira akarsz menni, érdemes olyanra jelentkezni, ahol a gazdasági képzésnek eredendően nagy hagyománya van... BME, BGE és a többi.
2017. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont amennyiben mesterszakon szeretném majd folytatni tanulmányaim - pl.: BCE-n - akkor nekem lehet akár egy EDUTUS-os diplomám is, ha megvan az elegendő pontszámom. Nemde?
2017. febr. 8. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
de, ellenben ha piacképes tudással szeretnél mellé rendelkezni, nem csak egy papírral, akkor az alapképzést is színvonalas helyen érdemes... az edutus megint csak nem az.
2017. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván ezért hoztam fel példának az Edutust.
2017. febr. 8. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
de mondom, többet érsz egy eredendően nagyobb nevű alapképzéssel. mert mi van ha valamiért nem tudsz mesterképzést csinálni végül mondjuk?
2017. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
Az ÓE mérnökképzésben nagyon erős, gazdasági képzésben nem igazán. Nyilván jobb, mint egy ZSKE, Edutus, vagy ÁVF, de nem egy BCE, finoman fogalmazva.
2017. febr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
25%
Ott tanulok MSc képzésen, ide jöttem alapképzés után és a véleményem az, hogy MENEKÜLJ. Az oktatás színvonala az alapképzéséhez képest rémes. Így utólag számomra az is meglepő, hogy létezhet ilyen alacsony színvonalú oktatást nyújtó egyetem. Az életkedvem is elment, amiért annyira elrontottam, hogy ide jelentkeztem...
2017. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!